Advertising
BĂRBAT DE 62 DE ANI, GĂSIT ÎMPUȘCAT ÎNTR-UN CIMITIR DIN GIURGIU, DUPĂ CE ȘI-A ANUNȚAT SOȚIA CĂ SE SINUCIDE

BĂRBAT DE 62 DE ANI, GĂSIT ÎMPUȘCAT ÎNTR-UN CIMITIR DIN GIURGIU, DUPĂ CE ȘI-A ANUNȚAT SOȚIA CĂ SE SINUCIDE
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 20 aug. 2025, 20:18
Un incident șocant a avut loc miercuri în județul Giurgiu. Un bărbat de 62 de ani a fost găsit mort în cimitirul din localitatea Falaștoaca, la câteva ore după ce și-a anunțat soția că intenționează să își ia viața.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























