Advertising
TIMIȘ VREA SĂ AJUTE SUCEAVA CU 1 MILION DE LEI DUPĂ INUNDAȚIILE DEVASTATOARE

TIMIȘ VREA SĂ AJUTE SUCEAVA CU 1 MILION DE LEI DUPĂ INUNDAȚIILE DEVASTATOARE
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 4 aug. 2025, 19:40
Președintele Consiliului Județean Timiș, Alfred Simonis, a anunțat că va propune colegilor săi alocarea sumei de 1 milion de lei pentru localitățile din județul Suceava afectate grav de inundațiile din ultimele zile.
Citește și
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
- 22:02Criză politică majoră: AUR cere suspendarea președintelui Nicușor Dan după eșecul negocierilor
- 22:00Anca Alexandrescu: „Ne aflăm în fața alegerii între a fi Sorin Grindeanu prim-ministru sau Siegfried Mureșan. Cum alegeți dintre două rele?”
- 19:53S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

























