O adolescentă de 17 ani, căutată de autorități după ce aceasta urma să revină în țară, din Spania, dar nu a mai făcut-o

O adolescentă de 17 ani, căutată de autorități după ce aceasta urma să revină în țară, din Spania, dar nu a mai făcut-o
Persoanele care dețin informații utile cu privire la persoana dispărută sunt rugate să apeleze numărul unic de urgență 112
O adolescentă în vârstă de 17 ani, din județul Dolj, este căutată de autorități, după ce polițiștii au fost anunțați că aceasta urma să revină în țară, din Spania, dar nu a mai făcut-o.
Polițiștii din Bîrca au fost sesizați cu privire la faptul că, Ana Maria Ion, în vârstă de 17 ani, a plecat voluntar în ziua de 9 august, cu un microbuz din Spania, localitatea Albacete, cu intenția de a reveni în România, iar în localitatea Valencia, Spania, aceasta a coborât, iar la plecare nu s-a mai prezentat la îmbarcarea în microbuz.
Semnalmentele fetei sunt: înălțime aproximativ 1,60 m, greutate aproximativ 45 de kg, păr lung, vopsit roșu, ochi căprui şi fața ovală.
Nu se cunosc articolele de îmbrăcăminte purtate de minoră la momentul plecării.
Persoanele care dețin informații utile cu privire la persoana dispărută sunt rugate să apeleze numărul unic de urgență 112, sau să anunțe cea mai apropiată unitate de poliție.
Citește și:
- 15:56 - Alexandra Păcuraru, după hotărârea CNA de a menține decizia de retragere a licenței televiziunii Realitatea PLUS: „Au fost pregătiți să respingă orice argument! Au câștigat doar prima luptă”- VIDEO
- 15:43 - Papa Leon salută armistițiul din Iran: „Un semn de speranță”
- 15:40 - CNA a respins solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS - LIVE TEXT
- 14:59 - UEFA, decizie decizie de ultim moment după moartea lui Mircea Lucescu pentru meciurile din Champions League
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News










