Advertising
Ministrul Educației, îngrijorare maximă: "Calitatea actului educațional a scăzut foarte mult. Pierderi mari - E greu de crezut că vom putea recupera"

Ministrul Educației, îngrijorare maximă: "Calitatea actului educațional a scăzut foarte mult. Pierderi mari - E greu de crezut că vom putea recupera"
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 6 feb. 2021, 21:15
Situația dramatică în care a ajuns sistemul educațional din România în urma pandemiei de coronavirus
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 18:46Apel direct al lui Zelenski către NATO! Președintele ucrainean cere mai mult sprijin și aderarea Ucrainei
- 17:57Coșmar în Iași! O femeie chemată la curățenie susține că a fost bătută, sechestrată și violată
- 16:38Televiziunea Poporului, sancționată din nou de CNA pentru că este alături de suveraniști. Presiunile la adresa postului Realitatea PLUS continuă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























