Actualitate· 1 min citire

Au rămas cu ambulanța "în drum", pe o stradă din Craiova

Scris de Hantea Octavia Publicat: 1 oct. 2018, 17:06

Echipajul de pe o mașină a Serviciului de Ambulanță Dolj a fost surprins, luni, în timp ce încerca să pună autospeciala în mișcare, împingând-o, pe o stradă din Craiova. 

Fotografia postată pe Facebook a stârnit reacții în rândul craiovenilor, mulți dintre aceștia vorbind despre vechimea acestor autospeciale.Reamintim faptul că cele mai multe mașini din cadrul SAJ Dolj sunt uzate moral și fizic și nu ar mai trebui să fie puse în circulație.Sursa foto : Facebook Esti din Craiova dacă... 

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate