Advertising
Scrimă: Echipa masculină de sabie a României, medaliată cu argint la Europene

Scrimă: Echipa masculină de sabie a României, medaliată cu argint la Europene
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 24 iun. 2024, 11:35
România a fost învinsă de Ungaria, cu scorul de 45-40, în finală
Citește și
- 16:54Argint pentru România la Cupa Mondială de canotaj de la Lucerna
- 14:01David Popovici luptă pentru a treia medalie la Roma
- 09:21Lionel Messi a devenit primul jucător din istorie care a marcat în 7 meciuri consecutive la Cupa Mondială
- 22:33David Popovici a câștigat aurul la 100 m liber la Trofeul Settecolli
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

























