Advertising
Dolj: Încă două cazuri de COVID-19. 40 de persoane au fost vindecate

Dolj: Încă două cazuri de COVID-19. 40 de persoane au fost vindecate
Scris de Hantea Octavia Publicat: 27 apr. 2020, 14:26
Noua raportare a autorităților indică faptul că în județul Dolj au mai fost confirmate, în ultimele 24 de ore, două noi cazuri de COVID -19, bilanțul ajungând la 82 de persoane infectate. Opt dintre persoanele diagnosticate cu noul coronavirus sunt lucrători în cadrul unei unităţi de jandarmi, iar alte patru sunt angajaţi ai unor unităţi medicale din judeţ.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:53Arestări după bătaia dintre clanurile Ștoacă și Toboșaru. Conflictul a continuat și la poliție
- 11:37Andrew Tate, din nou în fața procurorilor DIICOT. Milionarul acuzat de viol a fost dus la audieri
- 10:29Semnificația aparte pe care o are aparția Shakirei la CM 2026
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News
























