Advertising
Mormântul fotbalistului Ilie Balaci a fost vandalizat. A fost deschis un dosar penal pentru profanare de morminte

Mormântul fotbalistului Ilie Balaci a fost vandalizat. A fost deschis un dosar penal pentru profanare de morminte
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 20 mar. 2026, 08:19
Crucea de pe mormântul fotbalistului Ilie Balaci, zis și ”Minunea Blondă”, a fost vandalizată. Poliţiştii din Dolj au deschis dosar penal pentru comiterea infracţiunii de profanare de morminte și îi caută pe cei care au comis teribila faptă.
Citește și
- 22:33David Popovici a câștigat aurul la 100 m liber la Trofeul Settecolli
- 14:09„Trofeul Mihai Leu”. Spectacol de drone în memoria lui Mihai Leu, la startul super rally
- 13:46David Popovici, cel mai bun timp în seriile de la 100 m liber la Trofeul Settecolli
- 09:54Mesajul sfâșietor al unui fotbalist după cutremurul de 7,5 din Venezuela. Blocul în care soția și copiii lui locuiau s-a prăbușit
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

























