Advertising
Inter Milano a ratat calificarea în optimile Liga Campionilor, fiind învinsă și acasă de Bodo/Glimt

Inter Milano, invinsă de Bodo/Glimt
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 25 feb. 2026, 09:39
Echipa norvegiană Bodo/Glimt a învins marţi seara, în deplasare, scor 2-1, formaţia italiană Inter Milano, antrenată de Cristian Chivu, în manşa a doua a returului play-off-ului Ligii Campionilor.
Citește și
- 14:09„Trofeul Mihai Leu”. Spectacol de drone în memoria lui Mihai Leu, la startul super rally
- 13:46David Popovici, cel mai bun timp în seriile de la 100 m liber la Trofeul Settecolli
- 09:54Mesajul sfâșietor al unui fotbalist după cutremurul de 7,5 din Venezuela. Blocul în care soția și copiii lui locuiau s-a prăbușit
- 07:48Cupa Mondială 2026. La prima participare, Capul Verde merge neînvinsă în șaisprezecimi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

























