Advertising
Tot mai multe persoane izolate sau plasate în carantină, în județul Dolj

Tot mai multe persoane izolate sau plasate în carantină, în județul Dolj
Scris de Hantea Octavia Publicat: 23 mar. 2020, 12:43
O nouă informare a Prefecturii Dolj arată faptul că numărul persoanelor izolate la domiciliu a crescut, în județ, aceeași situație fiind și în cazul celor aflate în carantină.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























