Simona Halep s-a retras de la Cincinnati
19 aug. 2021, 12:01
Actualizat: 19 aug. 2021, 12:01

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati
Articol scris de Scris de Realitatea de Craiova
Spune că iar e accidentată
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati, cu puțin timp înaintea meciului cu Jessica Pegula, din turul 2.
„Din păcate, o radiografie din această dimineață a arătat că am o mică ruptură la aductorul drept și, din acest motiv, ar fi prea riscant să joc diseară. Mă voi odihni și voi face totul pentru a fi pregătită de US Open. Pentru fanii din Cincinnati, a fost drăguț să vă revăd”, a postat Halep pe rețelele de socializare.
Citește și:
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News










