Primul zbor din Craiova către Dubai

Primul zbor din Craiova către Dubai
A avut loc marți dimineață, fiind operat de compania Blue Air
Primul zbor de pe Aeroportul Internațional Craiova către Dubai International – Emiratele Arabe Unite a avut loc marți dimineață, fiind operat de compania Blue Air.
130 de craioveni vor petrece Revelionul în Dubai, una dintre cele mai sigure destinații din Orientul Mijlociu, cu servicii turistice la standarde impresionante, plaje superbe și un impresionant foc de artificii și jocuri de lasere și lumini găzduit de Burj Khalifa.
Primul zbor direct din Craiova spre Dubai a avut loc marți dimineață, compania aeriană BlueAir, cu o aeronavă de tip Boeing 737, fiind cea care a asigurat transportul pasagerilor.
Sursa: Realitatea de Dolj
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:53 - Ultramaratonistul Adrian Șovea, lovit de o mașină în timpul cursei caritabile de 2.800 km
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News














