Advertising
Baschet feminin: România a pierdut meciul cu Slovacia

Baschet feminin: România a pierdut meciul cu Slovacia
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 19 nov. 2025, 10:42
România va juca următorul meci pe 11 martie, acasă, cu Cipru
Citește și
- 16:54Argint pentru România la Cupa Mondială de canotaj de la Lucerna
- 14:01David Popovici luptă pentru a treia medalie la Roma
- 09:21Lionel Messi a devenit primul jucător din istorie care a marcat în 7 meciuri consecutive la Cupa Mondială
- 22:33David Popovici a câștigat aurul la 100 m liber la Trofeul Settecolli
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

























